Język:
P.W. Bartesko
Najlepsza Kabina z Koźmina!

Witamy w BARTESKO!

Nasza firma jest w stanie wykonać zabudowę kabiny do każdego rodzaju wózka widłowego.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy posiadające wózki marki Hyster, Yale, Mitsubishi, Linde, Nissan, Toyota,  Hyundai, Clark, Still.

Kabiny

Nasza firma jest w stanie wykonać zabudowę kabiny do każdego rodzaju wózka widłowego. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy posiadające wózki marki Hyster, Yale, Mitsubishi, Linde, Nissan, Toyota, Hyundai, Clark, Still. Przy wykonaniu zabudowy wózka uwzględniamy zarówno projekty własne jak i zleceniodawców.

Oprócz zabudów do wózków widłowych oferujemy szeroką gamę kabin przeznaczonych do ciągników sadowniczych oraz rolniczych. Ponadto oferujemy kabiny do maszyn budowlach, wózków platformowych, koparek, ładowarek oraz maszyn specjalistycznych.

Aby zapewnić kompleksową obsługę i krótkie terminy dostaw postanowiliśmy w znacznym stopniu uniezależnić się od dotychczasowych dostawców i rozpocząć własną produkcję części zamiennych do kabin i zabudów. Tak właśnie zrodził się pomysł uruchomienia własnej hartowni szkła, malarni proszkowej oraz parku maszyn CNC. Tym sposobem skróciliśmy do minimum terminy dostaw i możemy sprostać również indywidualnym zamówieniom naszych klientów.

Zespół konstruktorów dokłada wszelkich starań aby zaprojektowane produkty spełniały najbardziej restrykcyjne wymogi rynku. Proponowane kabiny i zabudowy zapewniają operatorowi największą z możliwych widoczność jak również bezpieczeństwo i ciszę podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Każda kabina jest w 100% wyposażona i przygotowana do szybkiego montażu a wieloletnie doświadczenie wyróżnia nasze wyroby spośród oferowanych na rynku.

Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki