Język:
P.W. Bartesko
Najlepsza Kabina z Koźmina!

Witamy w BARTESKO!

Nasza firma jest w stanie wykonać zabudowę kabiny do każdego rodzaju wózka widłowego.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy posiadające wózki marki Hyster, Yale, Mitsubishi, Linde, Nissan, Toyota,  Hyundai, Clark, Still.

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartesko Bartłomiej Skowroński powstało w roku 1973. Siedziba naszej firmy znajduje się w Koźminie Wielkopolskim, przy ulicy Floriańskiej 35. Specjalizujemy się w produkcji kabin do ciągników rolniczych, kombajnów, maszyn budowlanych oraz zabudów wózków widłowych.

By sprostać również pojedynczym, indywidulanym zamówieniom klientów rozpoczęliśmy również produkcję szyb hartowanych, co znacznie zmniejsza koszt i czas produkcji. Rozbudowa i kolejne inwestycje w naszej firmie pozwalają na poszerzenie gamy oferowanych wyrobów. Dzięki produkcji części zamiennych do w/w kabin firma Bartesko może poszczycić się samowystarczalnością i niezawodnością. W czterdziestą rocznicę naszej działalności wprowadziliśmy innowacyjny ekologiczny produkt na rynek: elektryczny wózek platformowy transportowy, który już po pierwszej prezentacji podczas targów Ekotech Kielce otrzymał wyróżnienie prezesa tychże targów.

Wierzymy, że wykwalifikowana kadra pracowników naszej firmy oraz poczynione inwestycje pozwolą zaspokoić Państwa wymagania i oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentacyjnym BARTESKO.

https://www.youtube.com/watch?v=8E1mcmDKWFA

Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki